Hızlı Okuma

Sınavlar yaklaşırken paragraf soru çözümlerinde zorlanan sınavlarda süre yetmeyen tüm öğrencilerimizi eğitimlerimize davet ediyoruz.

Taner Aktaş koordinatörlüğünde verilen hızlı okuma eğitimlerine grup olarak kayıt yaptırın indirim kazanın!

Hızlı okuma kursumuz haftada 2 gün 3 hafta, haftada 1 gün 4 hafta ya da haftada 3 gün iki hafta şeklindedir.

Okuma hızınızda ki artışı ilk gün göreceksiniz. Okuma hızınız  ve anlama oranınız zor bir metinde en az iki katı (%100 artış) normal metinlerde 3-4 kat gazete ve dergi okumalarında daha fazla olacaktır.

Eğitimlerimize katılan tüm öğrencilerimiz psikologlarımız ve eğitim danışmanlarımızdan dikkat, algı, kariyer planlama,zaman yönetimi, motivasyon, ders çalışma teknikleri konularında ücretsiz faydalanabilirler.

Sınav gruplarının [ YKS (TYT-AYT), LKS, YDS, YÖKDİL, KPSS, ALES, DGS ] eğitimleri paragraf soru çözme teknikleriyle tamamlanmakta. Kursumuzda ales ve benzeri sınavlarda çıkan paragraf soruları çözdürülerek sınavlarda zaman ve hızlı okuma tekniklerinden nasıl faydalanacakları kavratılmaktadır. Hafıza teknikleri de eğitimimiz içerisinde kısmi olarak yer almaktadır.

 

Diğer kurumlarda ayrılan en önemli özelliğimiz eğitmenlerimiz aynı zamanda Türk Dili ve Edebiyat alanlarından mezun olup dershane tecrübesi olan eğitmenlerdir.

Hızlı okuma kursu hakkında web sitemizi inceleye bilir; kurumumuza gelip kahve içebilirsiniz; ayrıca telefonda danışmanlarımızdan da bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir