Herkes Hızlı Okuyabilir

  1. Hızlı Okuma

Hızlı okuma, küçük yaşlardan itibaren neredeyse her öğrencinin gereksinim duyduğu oldukça değerli bir meziyettir. Hızlı okuma, özellikle Türkiye’nin eğitim sistemi içerisinde akademik başarıya odaklanmış öğrenciler tarafından da ihtiyaç duyulan bir özellik halini almıştır. Bunun en büyük sebebi kuşkusuz merkezi sınavlarda sıklıkla test edilen hızlı okuma ve okuduğunu anlama becerisinin, sınav sonuçlarını yüksek oranda etkiliyor olmasıdır. Çocuğunuzun hızlı okuma dersleri alması, onun hem kültürel ve sosyal anlamda daha girişken ve bilgili bir birey olmasını sağlayacak, hem de merkezi sınavlarda yüksek performanslar sergileyerek başarılı bir eğitim hayatı sürdürmesinin önünü açacak. Peki, herkes hızlı okuyabilir mi? Gerekli dersler alındıktan sonra oldukça yavaş okuma yapan kişilerin de hızlanması gözlemlenebilir mi? Hızlı okuma kursları bu noktada ne işe yarıyor? Dilerseniz biraz bu konu üzerinde tartışalım.

Herkes Hızlı Okuyabilir, Elbette Gerekli Eğitim Süreçlerinden Sonra

Diksiyonun düzgün bir biçimde tutulması kaydı ile hızlı okumanın gerçekleştirilmesi, doğuştan gelen bir emziyet değildir. Beynin okuma ve anlama alanındaki becerisi, bu alanda faaliyet gösteren nöronların çalıştırılarak daha aktif hale getirilmesi ve nörön bağlarının kuvvetlendirilmesi esasına dayanır. Bizler hızlı okuma seanslarımızda eğitim verirken, öncelikle hızlı okuma alışkanlığının geliştirilmesini bu konudaki tekniklerin öğretilmesini esas alıyoruz. Belli tekniklerin öğrenilmesi halinde, hızlı okuma kolaylıkla yapılabilir. Hecelerin, seslerin ve kelimelerin hızlı okunabilmesi için hem pratik yapmak hem de belli teknikleri öğrenmek gereklidir. Eğitim merkezimizden hızlı okuma dersleri alarak herkesin hızlı okuyabileceğini biliyoruz! Eğer siz de çocuğunuzun hızlı bir şekilde okuma yapabilmesini istiyorsanız, sizler de bize başvurun!

Online Gelişmiş Hızlı Okuma Dersleri İle Bilişssel Akademi!

Gerek yoğun okul temposu, gerek son derece yoğun trafik, gerek ise uçuk ulaşım masrafları dolayısıyla artık çocuklarımızı okulları dışında ekstra bir kursa göndermek maddi ve manevi açıdan biz ebeveynleri zorluyor olabilir. Bütün bu durumlara biz Bilişssel Akademi olarak yepyeni bir çözüm ürettik. Artık çocuğunuz evinin konforunda, güveninde ve sıcaklığında hızlı okuma kursu alabilecek! Online hızlı okuma kursu hizmetimiz ile sitemizin öğrenci girişi panelinden giriş yaparak, aldığı kursun ders  saati kadar haftalık ders alabilecek ve böylelikle pek çok zahmetten bağımsız olarak hızlı okuma sürecini başlatmış olacak!

Çocuğunuzun okuma hızı sadece 30 günde tam 4 kat artacak! Bu konuda iddialıyız! Sizler de gerek genel kültürel gelişim gerek ise akademik başarı adına çocuğunuzun daha hızlı okuma yapabilmesini istiyor iseniz, çözüm ortağınız olmaya hazırız! Bizimle iletişime geçin. En iyi olanaklar, en pratik çözümler ve en verimli hızlı okuma kursları ile artık hızlı okuma derslerinin ne kadar kolay olduğunu fark edeceksiniz!

Kursiyerlerimize;

Etika Eğitim ismi hızlı okumadaki yerinin farkındayız. Hepinize teşekkür ederiz. Etika isminin yabancı kökenli olması ve  TDK sözlüğünde yer almamasından dolayı MEB kendine bağlı kurumların marka isimleri yerine MEB kurum isimlerini kullanmalarını istedi. Bundan dolayı bundan sonraki süreçte Bilişsel Akademi olarak yola devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir