Gizlilik İlkemiz

Etika Eğitim, ilke olarak, web ortamında ya da direkt başvurularda bize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz.

  • Etika Eğitim, sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:
  • Basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek
    Size elektronik posta ile kurumumuz ve eğitimlerimiz hakkında bilgi göndermek
    Satın aldığınız ya da almak istediğiniz eğitimler hakkında sizleri mail, telefon gibi iletişim araçlarıyla bilgilendirmek.
  • Eğitimleriniz hakkında bilgi vermek.
  • Ödemeleriniz hakkında bilgilendirmek.

Kişisel bilgilere sadece yetkili Etika Eğitim personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Etika Eğitim, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Etika Eğitim tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

Etika Eğitim Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız iletisim@etikaegitim.com ye başvurunuz. Etika Eğitim bu yaklaşımında değişiklik yapabilir.