Etkin Hızlı Okuma ve Sınav Teknikleri

hizli-okuma-teknikleri-1

HEM OKUMA HEM DE ANLAMA HIZINIZ ARTSIN ! SINAVLARDA ZAMAN ÖNEMLİ

LKS, YKS ( TYT-AYT ), KPSS, DGS, ALES, YDS’ ye hazırlanan öğrencilere yönelik etkili hızlı okuma yanında öğrendiklerini sınavlarda uygulamaları için sınav teknikleri eğitimi vermekteyiz.

ETKİN HIZLI OKUMA VE SINAV TEKNİKLERİNDE ETİKA EĞİTİM

Uzun yıllar farklı isimde eğitim veren kurumumuz franchise sistemlerinin eğitim anlayışını geliştirememesi, kendilerini ve kullandıkları sistemi yeniliyememesi, kursiyerlere olan maliyetleri arttırmaları, eğitim verdikleri kurumlarda aynı kaliteyi sağlayamamaları, ticari kaygılardan dolayı kaliteden ödün vermeleri ve bu işi sadece maddi çıkar olarak görmelerinden dolayı yeni bir anlayış ve yeni bir isimle tamamen öğrenci merkezli eğitimlerimize devam etmekteyiz.

Neden Kendi İsmimiz?

Etkin hızlı okumada önemli olan öğrencinin isteyerek eğitimlerimize katılmasıdır. Eğitime başladığımız günden beri kursiyerlerimize ilk söylediğimiz şey şuydu: ‘Biz burada sadece teknikleri veriyoruz. Bizim görevimiz hızlı okuma tekniklerini en iyi şekilde sizlere aktarmak, gelişiminizi takip etmek ve egzersizlerin yapılışlarını planlamak…’

Bu eğitimin başarılı olmasının ön koşulu öğrencinin istekli olması ve etkin hızlı okuma alışkanlığını kazanana kadar hatta kazandıktan sonra belli egzersizleri belli disiplin içinde yapmaktır. Eğitmenlerimiz ilk derslerde kursiyerlerimize hızlı okuma için bir başlangıç yapar.  Daha doğrusu onların hızlı okumasını sağlayarak eğitimlere gereken önemi verirlerse okuma ve anlama hızlarının daha da artacağını gösterirler. Sınav tekniklerinde de tecrübeli eğitimcilerimiz öğrencilerin sınav kaygılarını azaltmak, sınavlarda zaman kazandırmak, soruları doğru çözmek için soruların doğru anlaşılması ve özellikle Türkçe paragraf konularında soruların çözümlerinde dikkat edecekleri hususlarda bilgilendirme yapmak, çeşitli testler uygulayarak pratik kazanmalarını ve öğrendiklerini uygulamalarını sağlanmaktadır.

Etkin hızlı okuma ve sınav teknikleri eğitiminde bilinçli velilerin ya da bireylerin eğitim planlamalarında araştırmacı olduklarını marka isimler yerine marka eğitmenlere gittiklerini gördük. Bugüne kadar kurumumuzda eğitim alan binlerce kişinin memnuniyeti sayesinde çok iyi fısıltı reklamı oluşturduk ve bu sayede franchising sisteminden çıkıp kendi eğitim sistemimizle yola devam etmeye karar verdik.

Eğitmen eğitimleri veren kurumumuzun amacı; Türkiye’ de etkin hızlı okuma eğitiminin yaygınlaştırarak herkesin bu eğitimlerden yararlanmasına katkıda bulunmak.

Tüm kursiyerlerimiz online hızlı okuma eğitimlerimizden ücretsiz 1 yıl faydalanabilir. Eğitimlerimizde kullandığımız yöntem ve kitap tamamen kurumumuza aittir